Paieška

Žalia, bet ne žolė

Veganiška kosmetika Detail

Sausas aliejus veidui, kūnui ir plaukams „Sweet Vanilla Dry Oil“

by Lina Digrienė (comments: 0)

Kiekvienas iš mūsų rūpinamės, kokį kąsnį įsidėsime į burną – kad būtų kuo mažiau E, pridėtinio cukraus, skonio stipriklių, sunkiai perskaitomų ir suprantamų pavadinimų ir t.t. Tačiau tai, ką tepsime ant odos, yra ne ką mažiau svarbu. Netgi labai svarbu!

Pavyzdžiui, visai neseniai sužinojau, kodėl svarbu rinktis kūno dezodorantą be aliuminio. Pasirodo, tie sunkieji metalai niekada nepasišalina iš organizmo, kaupiasi  jame ir ilgainiui gali pažeisti centrinę nervų sistemą, sutrikdyti skydliaukės veiklą ir tapti viena iš Alzheimerio bei vėžinių susirgimų priežasčių. Baisu, tiesa? Taigi, skaitykite, domėkitės ir rinkitės kosmetikos priemones išrankiau.
Darbas patalpose, kur nuolat veikia kondicionierius, išsausino mano odą, tad teko užsiimti paieškomis, kas tą odos drėgmę galėtų atkurti.

Taigi, išbandžiau sausą aliejų „Sweet vanilla dry oil“ – taip, jūs perskaitėte visiškai teisingai – sausą aliejų veidui, odai ir plaukams, kuris pagamintas iš natūralių ingredientų ir likau labai maloniai nustebinta. Pirmiausia, tai kvapas… Tikrai dangiškas saldžios vanilės kvapas. Kvapas ant odos išlieka ilgai, netgi nėra poreikio papildomai kvėpintis.
Antra, tai konsistencija. Itin lengvos tekstūros, greitai įsigeriantis į odą ir sukuriantis apsauginį sluoksnį – po rankų plovimo išlieka ir kvapas, ir apsauga, nesijaučia jokio odos tempimo, kuris buvo jaučiamas iki šiol.

Trečia, funkcionalumas. Šis aliejukas dėl savo sudėties tinka ir veido odai, ir plaukų galiukams, ir kūnui. Tad nereikia apsikrauti trimis skirtingais buteliukais, norint pasiekti tą patį džiuginantį rezultatą. Plaukai taps žvilgantys, o oda bus sudrėkinta, apsaugota bei kvepianti. Labai džiaugiuosi, kad šio aliejuko užteks ilgam: dozatorius – purškiklis purškia dulksna, tad apie perdozavimą nerimauti nereikia.
Šį aliejuką galite įsigyti www.biovaistine.lt

Go back

Pridėti komentarą