Paieška

Žalia, bet ne žolė

Veganiška kosmetika Detail

Profesionalios plaukų priežiūros priemonės: ENVIE VEGAN

by Lina Digrienė (comments: 0)

Džiaugiuosi atrasdama ir išbandydama vis daugiau kokybiškos, profesionalios kosmetikos, kuri yra veganiškos kilmės – t.y., netestuota ant gyvūnų. Šiandien apie kosmetiką plaukams. 
Šiuos ENVIE VEGAN produktus gavau iš draugės dovanų – šampūną su bardana ekstraktu bei kondicionierių su bambuko ekstraktu.Vien dėl kondicionieriaus kvapo galėčiau galvą plautis triskart per dieną! Toks svaiginančiai saldus kvapas... Na, bet apsiriboju vienu. :)
Šampūnas - balansuojantis galvos odos riebalinių liaukų veiklą su bardana ekstraktu ir kitais aktyviaisiais ingredientais, tokiais kaip varnalėšos, saldžiųjų migdolų aliejus, agrastiniai lapainiai, dilgėlės, beržų lapai, atkuria sveikų plaukų balansą, sureguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Plaukus glotninantis kondicionierius yra su bambuko ekstraktu ir kitais aktyviaisiais ingredientais, tokiais kaip makadamijos aliejus, saldžiųjų migdolų aliejus, vitaminas E, provitaminas B5, atstato plaukų struktūrą bei suteikia glotnumo.
Esu kažkada bandžiusi kokosų aliejaus muilą (kaip alternatyvą plaukų šampūnui). Tai žinot, net nėra ką lyginti, koks gautas efektas... Po šių ENVIE VEGAN priemonių plaukai tampa purūs, švelnučiai, pamaitinti bei sudrėkinti.
Tad jei esate profesionalių plaukų priežiūros priemonių paieškose, labai rekomenduoju išbandyti būtent šiuos produktus (ypatingai kondicionierių su bambuku – kvapas tikrai iš koto verčiantis).

Go back

Pridėti komentarą