Paieška

Žalia, bet ne žolė

Veganiška kosmetika Detail

Logona: natūralūs augaliniai plaukų dažai

by Lina Digrienė (comments: 0)

  Kartą pamėginus veganiškos kosmetikos, akys nuolat ieško ir kitų augalinės kilmės kosetikos priemonių. O efektas kartais net pranoksta lūkesčius! Taip nutiko su dovanų gautu šampūnu bei kondicionieriumi. Naudoju ne tik pati, bet ir vyras bei vaikai. Dukrai nuolat veldavosi plaukai, po maudynių būdavo labai sunku iššukuoti, o štai dabar šių problemų nebeturime visai. :) Ir nebereikia piktintis šaukiant: "Maaaama, peša!"
  Šiandien noriu pasidalinti savo plaukų dažų atradimu. Nors pati plaukų nedažau jau gal 4 metus (o buvau perėjusi visas "stadijas" nuo blondinės iki tamsios brunetės), šiuos plaukų dažus paėmiau savo mamai, kad išbandytų, įvertintų ir palepintų savo plaukus.
  

 

Augaliniai plaukų dažai − tikra gamtos dovana. Visiškai natūrali sudėtis ir lengvas dažų paruošimas naudojimui namų sąlygomis. Prieš dažant plaukus su plaukų dažais, reikėtų juos tam paruošti, kad dažai giliau įsiskverbtų į plaukus ir spalva taptų ryškesnė. Unikalus žaliasis mineralinis molis ir beržų lapų ekstraktas švelniai pašalina kitų priemonių likučius ir užtikrina stipresnį dažų poveikį. Naudojimas labai paprastas: išplovus galvą, šią priemonę reikia paskirstyti ant plaukų. Palaikius 10-15 minučių, gerai perskalauti dideliu kiekiu vandens. 
  

  Kad spalvytė gautųsi įdomesnė, galima pamaišyti kelias spalvas. „Logona“ augaliniai dažai siūlo sodrias spalvas, kuriomis galėsite mėgautis nekenkiant savo sveikatai. „Logona“ augaliniai plaukų dažai, skirtingai nuo sintetinių, neprasiskverbia į plauko vidų, neardo natūralaus plauko pigmento. Jie „prisiklijuoja“ prie plauko paviršiaus ir padengia jį tarsi apsaugine glazūra – plaukai tampa storesni ir vešlesni, atstatomas jų žvilgesys ir elastingumas. „Chocolate Brown“ – tai puikus pasirinkimas toms, kurios pageidauja atspalvio, visiškai neturinčio natūralaus chna rausvumo. Indigo, chna ir kitų augalinių pigmentų santykis dažuose leidžia mėgautis gražiu subalansuotu šokoladiniu atspalviu.
  Šiuos dažų miltelius galima maišyti tiek su vandeniu, tiek su žaliąją arbata, tiek su kava (taip taip, teisingai perskaitėte - su kava). Būtent pastaįąjį būdą ir nusprendžiau išandyti. Rezultatas matosi nuotraukoje.

"Logona" Herbal Hair Color "Color Cream teak" - tai plaukų kremas, aplink kiekvieną plauką suformuojantis individualų spalvos sluoksnį. Todėl ši priemonė leidžia palaipsniui ryškinti ir sodrinti spalvą, taip išgaunant unikalų ir norimą sodrumą. Sudėtyje esančios išskirtinės visiškai natūralios augalinės dažomosios medžiagos suteikia plaukams spindesio, žvilgesio bei apimties.
Iškart paruošti naudojimui, dėl to galima lengvai ir be didelio vargo plaukus dažyti namuose, ypač švelnios dažomosios medžiagos, pagaminti tik augaliniu pagrindu ir, ne mažiau svarbu, ilgai išliekantis rezultatas.

  Na, ir galiausiai patariama naudoti kondicionierių po plaukų dažymo. Ši spalvą paryškinanti priemonė užfiksuoja ir išlaiko spalvos ryškumą bei intensyvumą po plaukų dažymo „Logona Herbal Hair Color“ dažais. Papildytas varnalėšų sėklų ekstraktu, betainu ir kviečių proteinais „Logona Color Conditioner“ lygina plauko struktūrą ir užfiksuoja ilgai išliekančią spalvą.
  Džiaugiuosi atradusi šiuos augalinės kilmės, natūralius plaukų dažus, kurie visiškai nekenksmingi plaukams ir draugiški gyvūnams. 

Puiki žinia - visą balandžio mėnesį visose Bioteka parduotuvėse šiems plaukų dažams bei jų priedams bus taikoma 15 proc. nuolaida, o su kortele - net 20proc. nuolaida.  

  Rezultatas matosi nuotraukoje: plaukai po dažymo tapo sodresnės, gyvesnės spalvos, Logona plaukų dažai puikiai užmaskavo kelis buvusius sidabrinius plaukus. Plaukų dažų milteliai pasižymi stipriu kvapu (man labai primena moringos kvapą, arba žaliosios arbatos). Išplovus galvą kvapas lieka nežymus, vos užuodžiamas. Kitam kartui bus galima eksperimentuoti ir pamėginti plaukų dažų miltelius maišyti su žaliąja arbata.
  

Go back

Pridėti komentarą