Paieška

Žalia, bet ne žolė

Veganiška kosmetika Detail

Eco Desire kerai

by Lina Digrienė (comments: 0)

Tas užburiantis kavos puodelis ryte, kavos tortas, odos šveitiklis iš kavos tirščių. Tačiau neseniai atradau dar vieną kerintį kavos produktą – tai Eco Desire kavos paakių kremas „Kerai“. Kooooks nuostabus kvapas!

Dekoratyvinė kosmetika man nesvetima, blakstienas taip pat dažausi beveik kasdien, tad vakare nuplaunant makiažą, nusiplauna ir apsauginė odos hidrolipidinė plėvelė, oda išsausėja. Kadangi paakių oda turi labai mažai riebalinių liaukų, ji daug greičiau sensta. O mes juk mes, moterys, norime tuos procesus atitolinti, tiesa?  Ypač, jei mums jau nebe –niolika ir reikėtų skirti daugiau dėmesio odos priežiūrai.
Šis kavos paakių kremas labai malonaus kavos kvapo, puikios lengvos tekstūros, užsitepus nejuntamas joks riebumo pojūtis, labai lengvai įsigeria į odą. Ilgiau panaudojus netgi pastebėjau, kad pašviesėjo paakiai (nori nenori, bet greitas ir kupinas veiklos gyvenimo tempas palieka savo žymes). Prie visų šių gerųjų savybių dar norėčiau paminėti tai, jog šis kremas veganiškos sudėties, nebuvo testuota ant gyvūnų. Taigi, rūpinkitės savo oda, drėkinkite ją ne tik iš vidaus, bet ir išorės, ir ji jums atsidėkos savo sveika bei gaivia išvaizda.

Taip pat išbandžiau Eco Desire veido kremą „Regeneracija C“: malonaus žaliųjų citrinų kvapo, lengvai įsigeriantis į odą (tepti reikia ant drėgnos odos), gaivinantis. Ryte pažadins kiekvieną apsnūdusį, o malonus citrusinis kvapas nuteiks žvaliai dienai. Esantis dozatorius leidžia kremą naudoti taupiai, taip pat apsaugant nuo to, kad užsitepsite per daug kremo ant veido. Dozatorius taip pat apsaugo nuo bakterijų patekimo į vidų – kaskart liečiant produktą pirštais didėja rizika, kad produktas bus nebetinkamas naudoti. Puikiai tinkamas naudoti kaip makiažo pagrindą (jokio odos tempimo ar juntamo „kaukės“ efekto).
Naudojant Eco Desire kosmetikos linijos produktus pastebėjau, kad veido oda tapo lygesnė, skaistesnė, stangresnė, labiau išpuoselėta nei buvo iki šiol. Jokių alerginių reakcijų, paraudimų ar kitų pašalinių poveikių – tik patys geriausi atsiliepimai. 10/10 balų.

DĖMESIO! Dovana kiekvienam iš jūsų – iki gruodžio 1d. šiems abiems produktams taikoma net  15% nuolaida, parašius kodą ŽALIAS (rašant žinutę Eco Desire).

Nuotraukos: Eco Desire

Go back

Pridėti komentarą