Paieška

Žalia, bet ne žolė

Veganiška kosmetika Detail

Eco Desire grožio kosmetika

by Lina Digrienė (comments: 0)

Pastaruoju metu esu paieškose. Rinkdamasi kosmetikos priemones, renkuosi atidžiau nei iki šiol ir mano pasirinkimą lemia daugiau kriterijų. Renkuosi kosmetiką, kuri būtų ne tik kokybiška, kuo natūralesnės sudėties, bet ir veganiška, t.y., nebūtų testuota su gyvūnais, kad būtų pagaminta tik iš augalinės ir mineralinės kilmės medžiagų. Juk svarbu ne tik tai, ką valgome, bet ir ką tepame ant savęs. Be to, veganiška kosmetika yra skirta labiau jautriai odai.
Atradau Eco Desire produkciją – tai lietuviška kosmetika, produkcija gaminama iš ekologiškų sertifikuotų žaliavų, platus produktų pasirinkimas.  Kas patiko pirmiausia, tai jog galima įsigyti mėginukų ir atsirinkti tai, kas tinka labiausiai ar kvepia maloniausiai.

Išbandžiau levandų veido šveitiklį „Geiša“ – kad veido oda būtų lygi ir skaisti. Jei veido oda riebesnė, veido šveitiklį patartina naudoti pora kartų per savaitę, o turintiems sausesnę odą užtenka vieno karto per savaitę, kad pašalintume negyvas odos ląsteles. Šveitiklio sudėtyje esantis levandų kvapas nuteikia labai maloniai, o buteliuko turinys – specialiai, pagal senovinį Geišų receptą apdirbti ryžiai ir levandos – potyriais bei mintimis nuneša kažkur toli toli, prie jūros…   Šveitiklio paruošimas labai paprastas: tereikia sumaišyti reikiamą sausų miltelių kiekį su šiltu vandeniu (kuo karštesnis vanduo, tuo šveitiklis bus minkštesnis), masažuoti drėgną odą apie minutę ir galiausiai nuplauti. Net nemoku apsakyti, kokio švelnumo ir skaistumo oda paliko po procedūros – kaip kūdikėlio. Jokio odos tempimo, sausumo – priešingai. Tikrai galiu teigti, kad tai pats geriausias veido šveitiklis, kokį esu bandžiusi.

Po procedūros veido odą patepiau „Prabangus“ veido kremu su jazminais, skirtu labai sausai odai (nepriklausomai nuo amžiaus). Kremą rekomenduojama tepti dar ant drėgnos odos, kad geriau įsigertų į odą. Labai malonaus, švelnaus kvapo, lengvos tekstūros, nepaliekantis riebumo pojūčio, „kaukės“ efekto. Toms moterims, kurios naudojate dekoratyvinę kosmetiką, šis kremas puikiai tinkamas naudoti kaip makiažo pagrindas. Kuo dar šis produktas išskirtinis?  Kremai trumpo galiojimo (3mėnesiai, visada gaunate šviežų produktą).

Taigi, džiaugiuosi atradusi bei išbandžiusi šią veganišką, lietuvišką kosmetiką, kuri visiškai pateisino bei pranoko mano lūkesčius. Drąsiai rekomenduoju išbandyti ir jums – tikrai nenusivilsite.
Nuotraukos: Eco Desire.

Ir dovana jums – visą spalio mėnesį šiems abiems produktams taikoma net  15% nuolaida, parašius kodą AVOKADAS (rašant žinutę Eco Desire).

Go back

Pridėti komentarą